pjes per kran

Shitet nga: taulant 06 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Krani nuk eshte i kompletuar per arsye ka qen nje krah i shremt shitet per pjes ka edhe motoriin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim