rimorkio

Shitet nga: bekim 22 Krr 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR   1 400 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
rimorkio.dimensionet gjatsia2.60..gjersia1.50.naltesia.1.80.nuk eshte e doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim