rimorkjo

Shitet nga: gafurr 20 Jan 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet prekulica ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim