shitet furgoni

Shitet nga: ahmet thaqi 15 Tet 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes furgonin opel movano 22td..viti 2002 ne gjendje te rregullt.po sa i importuar nga zvicrra me vetem128.000 km..per ma shum informata kontaktoni ne mobil..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim