shitet marcedesi

Shitet nga: Naser 13 Jan 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni marcedes 207 ne qendje te mir teknike 11muj Rigjistrim gumat e dimrit te reja i rujtum eshte per ma shum na kontaktoni nr 044227030 /ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim