shlep per bartjen e veturav

Shitet nga: shkelzen 26 Tet 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes benz 413 cdi 2.2 2001 per bartjen e makinav 7 ulse eshte ne gjende te rregullt i regjistruar deri ne 11.08.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim