t2

Shitet nga: bexhet 08 Jan 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shesim kombin T2 1.7 dizel 5 shpejtsi dhe shum i ruajtur regjistrim deri n :27.05.2016 per me shum informata mund te na kontaktoni ne viber +37744935609
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim