Ford transit connect

Shitet nga: Gani hoxha 15 Jan 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 63 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford 1.8 diesel viti prodhimit 2003 ne gjendje shum te mir me targa te huaja qmimi 1700 euro per kontakt 045 903 886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim