Bager komatsu 11 T 2003

Shitet nga: Xhevat 30 Gsh 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina ndërtimi
Shes bagerin komatsu 2003 11T i ardhur nga zvicrra shum i rujtur dhe punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim