Bageri i madh

Shitet nga: xhevat 12 Gsh 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina ndërtimi
shes bagerin e madh 11 T 2003 SHUM I RUAJTR dhe punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim