Bageri nissan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ismajl 25 Gsh 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina ndërtimi
shesim bagerin nisan shum te mir eshte dizell dhe i vogel e japim edhe ma lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim