Kamion kiper Iveco 135/170.

Shitet nga: ridvan abdyli 02 Maj 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina ndërtimi
Kamjoni osht ne gjendje shum te rregullt kejt perfekt ka 6 shpejsi me gjysa me bllokada kamjoni gjendet doberqan qmim ivolitshem dhe mundsi ndrrimi me pare 4500 me ndrrim ka tjeter qmim nr 044250163
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim