Maqina te ndryshme per kubza pllaka etj

Shitet nga: Agush Sherifi 25 Tet 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina ndërtimi
Shes maqina te ndryshme per prodhim te kubzave pllakave te betonit trotuar vazne ujor dhe shum produkte tjera qe shini ne foto edhe figura te ndryshme dekorative qeshme vazne fontana per oborre per me shum mund te na vizitoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim