Shes Makina Per Kpuce

Shitet nga: Arbër Dee 27 Dhj 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina ndërtimi
Shes Makina Per Kpuce dhe per Qelsa
Qmimi i volitshem , Mund te bejm edhe ndrrime
Ka Material Te Kpucave Per Nje Vit edhe per qelsa
Mund te Kontaktoni Ne Numra e telefonit
1.044-844-459
2.045-221-210
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim