Shes maqin per pllaka 40×40

Shitet nga: Agush Sherifi 18 Jan 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina ndërtimi
Shes maqin per pllaka 40×40 me trashsi 4cm dhe dizajne te ndryshme.
Ështe gjithqka ne gjendje te rregullt.
Sasija ne dit deri ne 50 metra
bej edhe ndrrim me kerr bmw mercedes audi golf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim