Shitet DIZALICA për bartje deri 150 kg

Shitet nga: Fiki 10 Pri 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina ndërtimi
Shitet dizalica e ardhur nga zvicrra në të cilën mund ti ngarkoni deri në 150 kg. Është e gjatë 18 metra. Punon me rrymë, ka telekomandë, kulicën për ngarkim, dhe është shumë pak e përdorur në zvicërr. Bëjm ndrrim edhe me naj veturë.

Ju mirëpresim!


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim