2 Autobus SETRA me dogan

Shitet nga: Bexhet 16 Gsh 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina udhëtimi
Shes 2 Autobus setra 1 me dogan AUTOMATIK dhe 1 me regjistrim RKS MANUAL ne gjendje te rregullt tedyt

VIBER +377 45 240 167

044 293 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim