Autobus renault

Shitet nga: berisha 06 Krr 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina udhëtimi
shum ngjendje te rregullt teknike
ka gjitha gjanat qe i duhen i ka 30 ulse 70 nkam
motorin e ka shum tmir 31
qmimi shum i volitshem me dogan dhe homologim te kryera
bej ndrrim me autobus normal me klim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim