Autobusi Drugmiler baj ndrrim

Shitet nga: Asllan 09 Krr 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina udhëtimi
Shes autobusin Drugmiler me motor mercedes 430 kualfuqi i vitit 1990 ka te kryer homologimin dhe doganen esht ne gjendje shum te mire Autobusi posedon . Klim . Abs . Tempomat . Retarder . Tv Video .Kamer jasht dhe brenda .Cd magacin .Hapja e bagazhit me ajr . Lymjen centrall .Mbyllja e dyrve Centrall . Wc. Kafeaparat . Frigo. Krevet. Komplet gomat te reja. i pa vozitu ne kosov....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim