Renault Master T35 DCI 120,Minibus -06

Shitet nga: Florim 10 Mar 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina udhëtimi
Renault Master,diesel

Viti Prodhimit-2006,

Te kaluara : 130 000 km

Minibus

i Padoganuar

Kontakti në Telefon dhe Viber:

+377 44 144 069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim