shes ndrroj mercedes vito 2.0 16v benzin plin -..

Shitet nga: vitoo 03 Jan 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR   1 999 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina udhëtimi
shes kombin mercedes vito benzin plin 2.0 16v vitit 1998 rks ,iqlajmruar, ne gjendje te rregullt pronari i par ne kosov e perdorur vetem per nevoja familjare eshte e rujshme ngjyr e verdh per qdo info me lajmroni ne, boj edhe drrim me vetura pa dogan dhe me dogan po ashtu edhe me mercdes 250 ose 300 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim