Peugeot Boxer 2.8 HDI -01

Shitet nga: Doni 22 Pri 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Peuget Boxer 2.8 HDI
Kombi eshte ne gjendje përfekte .
Dhe i qlajmruar.
Për Info Kontakti. 044-577-421 OSE 049-187-426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim