Pirrungritës 2.t,2.5 t.3 dizel dhe gaz

Shitet nga: xhavit 28 Tet 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Pirrungritës
SHES PIRUNARet te ndryshem dizell e me gaz ne gjendje shum t emir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim