Bejme riparimin gjeneral te motoreve CUMMINS

Shitet nga: Fronti 01 Gsh 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Pjesët rezerve
Bejme riparimin e motorave CUMMINS me pjese Origjinale , si dhe posedojm dhe furnizojm me pjese rezerv Cummins origjinal. Per me shume info 044 747 602.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim