GOMA PER KAMIONA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GAFI PETROL 15 Pri 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Pjesët rezerve
Goma per kamiona te gjitha llojet dhe posedojm me shumë se 400 copa.
Te sapo ardhura prej zvicrres CH.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim