Rimorkio per bartjen e automjeteve

Shitet nga: irfan 16 Mar 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Pjesët rezerve
Shes rimorkion per bartjen e automjeteve e ardhur nga Zvicra dhe bart ngarkes me pesh prej 2100 kg
viti i prodhimit 2009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim