shes mjete pune te perdorura

Shitet nga: jetush fejzullahu 22 Dhj 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Pjesët rezerve
shes 30 metra tabela me qmim shum te volitshem si dhe disa makina te drrasave psh bosh hillti sharr llamperie me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim