SHITET KOMBI TRANSIT 92 benzin-plin

Shitet nga: Përparim 02 Mar 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR   1 100 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet KOMBI viti i prodhimit 1992 ne gjendje te rregull benzin-gaz (plin) me ulse(karrike) 8+1 Te gjith ulset jane ne gjendje te rregull regjistrimi nuk ka gjitha paisjet e tjera ne gjendje te rregull. Shitet urgjentisht mundeni me kontaktue ne Mob; 044303920 ose 045370383 ose viber qmimi është 950€ Bejm dhe ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim