Kombaj ZMAJ 133

Shitet nga: Ymer 17 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina korrëse
Kombaji eshte ne gjendje te rregullt, pjese te reja ka sitat, llagjen, rrypin 6 kandshin, rrypin e pogonot, rrypin e dobit, rrypin e menjaqit, dhe brushat e reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim