Kombaja John Deere 1166 S2

Shitet nga: Ilmi 30 Qer 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina korrëse
John Deere 1166 S2
Kombaja i ka te gjitha pajisjet percjellese si:
Hederi per grur (3.65m) dhe miser (me 4 renda) , posedon klimen dhe eshte ne gjendje te rrregullte , eshte importuar nga Franca .
Viti i prodhimit : 1989
Forca: 125 ps
Motori : 6 klipesh
Per me shume munde te kontaktoni ne nr tel: 044872219 dhe 049436353

http://www.youtube.com/watch?v=8LZ0JvoA-so
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim