Kombajn Zmaj 133

Shitet nga: leotrim 14 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina korrëse
shes kombajin zmaj 133 ne gjendje shum te rregullt po e shes per arsyje se i kom dy ska kush punon dhe ndrroj me kafsh traktor etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim