Kosa

Shitet nga: Blerim 05 Jan 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina korrëse
Kosa eshte ne gjendje te rregullt dhe moontohet ne mes te traktorit qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim