Zmaj Kombaj 133 (Urgjent)

Shitet nga: Besim 04 Jan 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina korrëse
Shes kombajen zmaj 133 e vitit 1989.
Kombaja eshte e servisuar dhe eshte ne gjendje shum te mire dhe e gatshme per sezonin e 2017.
Presim bleres serioz.
Ju faleminderit per mirekuptim.

nr, Kontaktues 045 821 680 tel ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim