Brisqi te prese claas apo poliestroj

Shitet nga: shena 10 Jan 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina lidhëse
shina dhe brisqit qe e ngrin barin te havanit jan te prese claas 50 apo poliestroj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim