Shes presen claas 50 ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Xxxx 04 Gsh 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina lidhëse
Shes presen claas 50 shum e rujtshme dhe ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim