Shes presen claas 50

Shitet nga: Xxxx 23 Gsh 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina lidhëse
Presa eshte ne gjendje perfekte pa asnje defekt dhe shum e rujtshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim