Shes presen claas 50

Shitet nga: Xxxx 29 Gsh 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina lidhëse
Presa eshte ne gjendje prefekte dhe shum e rujtshme siq shihet ne foto.ska asnje defekt shum pak e perdorur ne kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim