rimorko

Shitet nga: fadil 23 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina lidhëse
ne gjendje perfekte per pleh per sillazh dhe per san
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim