+37744231719 +Viber

Shitet nga: Isuf 19 Gsh 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Moto-kultivatorë
Kuktivatori 509 Dizell asht ky siq po shihet ne foto me gjitha Pajsjet qe i nevoiten
Si dhe jan shum pak te perdoruna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim