Kultivator 509

Shitet nga: Xxx 19 Maj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Moto-kultivatorë
Shes kultivatorin 509 ka:
Prekolice freze me dy munsi e vogel dhe e madhe pllug,posedon edhe fakturen e blerjes eshte ne gjendje shume te mire e kam prej viti 2007 dhe krejt pak kam punu baj edhe ndrrim me naj vetur qmimi 2000€ flm edhe ne viber +37744211147
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim