Kultivator 509 dhe Kultivator509

Shitet nga: hekuran mehmeti 07 Mar 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Moto-kultivatorë
Dy kultivatora ne gjendje te mir gjithashtu posedojne edhe kosen me koso nje kultivator qmimin e ka 1100 ndersa me frez 1200 cilin te doni freza esht e tipit te vjeter behet e madhe dhe e vogel per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim