Kultivatori me gjitha mjetet e punes

Shitet nga: bashkimi 28 Gsh 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   1 800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Moto-kultivatorë
shes kultivatorin 509 ne gjendje te mir i ka te gjitha mjetet e punes -ka frezen pllugin me dy krah pllugin me ni krah ka sijalicen per mbjellje ka dhe prekolicen asht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim