Kultivatori

Shitet nga: bashkimi 28 Gsh 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   1 800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Moto-kultivatorë
shitetkultivatori 509 ne gjendje te mir posedon rimorkion dy par pllugji nipar me ni krah njani me dy krah- frezen-sijalicen per mbjellje-kultivatori asht ne gjendje te mir dhe i gatshem per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim