Moto kultivatori

Shitet nga: bashkimi 13 Sht 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Moto-kultivatorë
urgjent shitet kultivatori asht ne gjendje te mir posedon mjetet e punes si pllugun me dy krah pllugun me ni krah maqinen per mbjelljen e misrit frezen dhe prekolicen asht 509 dhe asht ne gjendje perfekte posedon dhe 2 goma rezerv dhe dy goma mat vogla per punen me frez kontakt edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim