imt 509

Shitet nga: Naim Ajeti 31 Tet 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet vetem prekulica esht ne gjendje te rregullt 4x4 dy kushnica me sajlle dhe me glicerin lajmroni ne tel 044-177-529
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim