FREZ 509 edhe KOS e 509

Shitet nga: hekuran mehmeti 17 Pri 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Pjesët rezerve
Frez e 509 e tipit te ri qe ngushtohet dhe zvoglohet ne gjendje te rregullt 320e edhe e tipit vjter freza qe nuk ngushtohet e madhe 280e Kosa 1.60 tegen nuk e ka ne gjendje te rregullte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim