Mbjellese e misrit

Shitet nga: TT 31 Gsh 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Pjesët rezerve
Shitet mbjellesja e misrit e cila eshte ne gjendje te rregullt dhe funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim