kosh dhe hamar

Shitet nga: Fitim 29 Shk 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Pjesët rezerve
shes koshin me dy pjes te grurit dhe nje te kallamoqit osht shum i mir i ruajtur . po ashtu shes edhe Pllugj jan me tre uma dhe nje kerr te ri te gumes .
qmimi : hamari -300 E , pllugjt 100E . kerri i gumes 200E

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim