Bagerat :Hitach dhe Pel Job

Shitet nga: Mehmet 22 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Bagerat janë në gjendje të rregullt .Njëri 1.5 T Tjetri 2.5 T
Bageri 1.5 është vitit 1996
Bageri 2.5 është vitit 1994
Mund Të kontaktoni në tel në mbrëmje .
Gjindemi Në Shipashnic Të ult komuna Kamenic.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim