Drasa Qarri

Shitet nga: hajra 06 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Shes Drasa Qarri.
Dimensionet jane:
trashesia: 5.4mm dhe
gjatesia:2.20 m.
Per me shume informata na kontaktoni ne numrin:
+37744177484 I njejti numer edhe ne Viber.
Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim